הבוגרים שלנו

הבוגרים שלנו

מה אומרים בוגרי
קורס מנהלי איקומרס

"הגעתי עם המון חששות, מה תהיה התרומה של הקורס לאחר המון שנות ניסיון בתחום וניתן לומר שעידו צדק בכל דבריו, קורס מקצועי ברמה גבוה מאוד ועם תרומה עצומה לכל מי שרוצה להצליח בעולם האון ליין. תכנים מקצועיים, מרצים מובילים מהתחום ועוד הרבה דברים טובים. על הצוות שדואגים לכל פרט. אני ממליץ בחום על הקורס לכל מי שרוצה לעשות את צעדיו הראשונים או מי שמגיע מהתחום, הקורס מהווה כחלק בלתי נפרד מהדרישות המקצועיות שעל מנהל סחר משורה הראשונה לעמוד בהם ויש כמובן ממי ללמוד. שגיא ואלעד פשוט מרתקים וגם הליווי לאחר מכן הוא יתרון עצום לכל הבוגרים אשר מובילים היום את תחום האונליין בישראל. על הפרויקט GIFTO חשבתי יחד עם שותפה במהלך הקורס, יחד עם הצוות חשבנו ועברנו שלב אחר שלב עד אשר הגענו למימוש החלום שלנו לנהל אתר המאפשר רכישה של מתנת יום הולדת באופן קבוצתי ולקבל את המתנה פיזית עד הבית של חוגג יום ההולדת. לפרוייקט הקורס של שוהם >> gifto
המרכז למקצועות האיקומרס והדיגיטל -Digital-IL
שוהם גביזון
הגעתי לקורס בעיקר בכדי להגדיל ולהעשיר את הידע שלי בתחומים שונים בתוך עולם האיקומרס . מצאתי בקורס מרצים מקצועיים ומעניינים כל אחד בתחומו שתמיד היו זמינים לכל שאלה. למדתי את הצד העסקי העצמאי כמוכר ולא רק כקונה או משווק. העמקתי את הידע בנושאים של הקמת אתר, קידום אורגני וממומן, לוגיסטיקה ושרות. ממליצה לכל מנהל או עובד בתחום שרוצה להתפתח ולהיחשף להמון מידע מועיל. ממליצה לכל מנהל שבחברה שלו קיים אתר או רוצים להקים אתר להתנסות וללמוד מהמומחים בתחום.
המרכז למקצועות האיקומרס והדיגיטל -Digital-IL
רינת ענתבי לרנר
מנהלת מכירות אינטרנט ומוסדי בחברת מיני ליין - יבואנית סמסונג
"חבר שלי הזמין אותי להשתתף בקורס ואני סירבתי בהתחלה. השתתפתי בהרבה סדנאות ביזנס ב15 השנים האחרונות וסיימתי תואר שני MBA באו' חיפה בשנת 2005. אז מה הערך המוסף שאקבל מעוד קורס? רק שהפעם מדובר בקורס מנהלי איקומרס???! אז מה .. אמרתי לחבר אני מוכן להגיע רק בתנאי שבשיעור הראשון אני מחליט אם להמשיך או לא . הלכנו ביחד, נרשמתי ומאז הגעתי לכל השיעורים מבלי לפספס אפילו שיעור 1 . החוויה בלתי נורמלית והחזירה אותי לפחות 10 שנים אחורה מבחינת מוטיבציה ואהבתי מה שאני עושה ביום יום של מסחר רק שהפעם נכנסתי למסחר דיגיטלי באוויר כאשר הסחורה שאני מייבא ומייצר נמכרת בכל רחבי הארץ. תודה גדולה לדיגיטל איי-אל." לפרוייקט הקורס של גבי >> chairexpress
גבי אבו נסאר
מייסד chairexpress
לאחר התמחות יתרה בעולמות הסחר בריטייל ואולסייל, קורס מנהלי איקומרס פתח בפניי עולם חדש של אפשריות בלתי מוגבלות בפלטפורמה עם פוטנציאל צמיחה אדיר. זהו עתיד של ענף האופנה בכלל וענף הקמעונות בפרט.
המרכז למקצועות האיקומרס והדיגיטל -Digital-IL
ניר לוי
מנהל מחלקת גברים והספורט בדלתא גליל
"נרשמתי בעקבות המלצה לקורס מנהלי חנויות אינטרנטיות ב- DIGITAL-IL , הקורס תרם לי המון ולא פחות חשוב מזה – ניפץ לא מעט אשליות שהיו לי על עולם האונליין.למעשה את המיזם הקמתי עוד במהלך הקורס בהמלצת המרצים. היום אני מבינה כמה זה קידם אותי, תיאוריה זה חשוב, אבל אין תחליף ליישום בפועל על גבי פלטפורמה פעילה".החנות האינטרנטית שלי: ב- DA KLOZET תוכלו לרכוש פריטים שווים ישירות מארונות פרטיים של נשים וגברים המעוניינים למכור בגדים שאין להם צורך בהם. במשוואה הזו כולם מרווחים, וגם תורמים לעולם ירוק יותר.
לפרוייקט הקורס של אריאלה >> DA KLOZET
"הגעתי לקורס עם ציפיות גבוהות ולא התאכזבתי. הקורס מותאם לעולם הדיגיטלי הדינמי ופונה לאנשים עם רמות הבנה שונות של התחום.אלעד, שגיא והצוות מגיעים מוכנים היטב להרצאות, זמינים לשאלות ותמיד שמחים ללוות ולסייע בתהליך של הקמת חנות. ממליצה בחום!"
רותי ארזי מרצה המרכז למקצועות האיקומרס והדיגיטל -Digital-IL
רותי ארזי
McCann
"לפני הקורס התלבטתי הרבה אם הוא יכול לתרום לי, לאור זאת שיש לי ניסיון של כמה שנים בתחום.היום אני יודע בוודאות שההשקעה החזירה את עצמה מאוד מהר וש- Digital-IL הוא ה-מקום ללמוד מניסיונם של אחרים בתחום."
המרכז למקצועות האיקומרס והדיגיטל -Digital-IL
עידן ויצמן
בעלים איש שטח, ציוד קמפינג מקצועי
"הקורס הכין אותי לכל האספקטים הכרוכים ביצירת מערך e-Commerce אפקטיבי – משלב הלוגיסטיקה ועד להקמת החנות בפועל.העבודה האינטנסיבית תחת הדרכתם הצמודה של אלעד ושגיא סייעה לי להקים חנות לעסק שלי."
המרכז למקצועות האיקומרס והדיגיטל -Digital-IL
טל וייס
מנכ"ל Theysay Digital
"ברצוני להודות לכם על קורס מרתק שתרם רבות ליצירה ולהתהוות פרויקט המסחר המקוון שעליו אנו שוקדים בימים אלו.במהלך הקורס נחשפנו למידע בעל ערך רב אשר העמיק בנושאים המהותיים ביותר בבסיס ההקמה של אתר סחר אלקטרוני והבנתם של הצרכים העתידיים הנראים לעין.המרצים המגוונים עניינו והפגינו מקצועיות רבה ובכך תרמו רבות לתהליך קבלת ההחלטות שלנו, אני משוכנע שהמידע והקשרים המקצועיים שאליהם נחשפנו במהלך הקורס יתרמו רבות להצלחת העסקים שלנו ויעמדו לרשותנו גם בעתיד."
המרכז למקצועות האיקומרס והדיגיטל -Digital-IL
ארז משה
מנכ"ל ברכת זהב
"חיפשתי גוף מקצועי שיספק לי את הידע והכלים הדרושים לתיכנון והקמה פרויקט אונליין מורכב במרוכז. הייתי ספקן בתחילת הדרך, אך מהר מאוד גיליתי שאני מתעסק עם מקצוענים שבנו קורס עם תכנים איכותיים.מדריכי הקורס הם לא רק המרצים בכיתה אלא גם מנטורים דיגיטליים המלווים כל סטודנט באופן אישי.הקורס פתח בפני עולם שלם של אפשרויות במסחר אלקטרוני, ואין ספק שזו רק תחילת הדרך."
המרכז למקצועות האיקומרס והדיגיטל -Digital-IL
מוטי אזולאי
מנכ״ל קבוצת הקוד המנצח - אלון אולמן
"בתור אחת שכיום עולם האיקומרס הוא כל עולמה, לא יכלתי לעשות לעצמי טובה גדולה יותר מאשר להירשם לקורס הזה!שילוב מושלם של תוכן ענייני ופרקטי תוך התייחסות למגמות עכשוויות בשוק, לצד מרצים מהשורה הראשונה בתחום הנותנים פרספקטיבה מצויינת על העולם מכל הבטיו.וכמובן, שגיא ואלעד, אנשים מיוחדים במינם ומומחים בתחומם, אשר מציגים ניתוח מעמיק לכל סיטואציה מנקודת מבטו של המנהל, בעיניי זה מה שהופך את הקורס לשונה מכל קורס שעשיתי עד כה.
המרכז למקצועות האיקומרס והדיגיטל -Digital-IL
לילך זנקו-זיסמן
מנהלת שיווק After Sale בחברת צ'מפיון מוטורס
"רבים חושבים, ומבחינה מסויימת די בצדק, שכל דבר ניתן ואפשר ללמוד לבד על ידי חומרים זמינים ברשת האינטרנט. גם אני חשבתי כך, אבל גיליתי בתום הקורס, שאדרבה, קורס פרונטלי, שבנוי נכון ומועבר על ידי מרצים שיש להם גם נסיון מעשי במסחר דיגיטלי וגם נסיון בהכשרת מנהלי אי-קומרס רבים, יש לו יתרון עצום על פני הלמידה האישית.אין ספק, שמי שרוצה להתחיל מחר (טוב, לא ממש מחר אלא תוך 12 מפגשים) לעסוק בתחום, ימצא את עצמו על קו הזינוק מוכן הרבה יותר.הקשר האישי של צוות הקורס עם התלמידים, נמשך גם אחרי ומעבר לזמני השיעור ותקופת הקורס, דבר שמבטיח ליווי וייעוץ גם מהמומחים, וגם מהחבורה המתגבשת של מתחילים מוכשרים."
המרכז למקצועות האיקומרס והדיגיטל -Digital-IL
פיני גורליק
מנתח מערכות, מנהל פרוייקטים בפיתוח תוכנה
"תוך כדי פיתוח רעיון עסקי שלי בתחום האיקומרס הרגשתי שחסרים לי קצת ידע וכלים כדי להגיע להחלטות הנכונות.לאחר חיפוש קל ברשת מצאתי את DIGITAL-IL, קראתי את תוכן הקורס (ECM) והבנתי שזה בדיוק מה שחיפשתי. שניים שלושה טלפונים לחברים שמבינים וגם ההמלצות הגיעו (על הקורס, התכנים ובעיקר על הסגל)- נרשמתי!למעשה זו אחת ההחלטות הטובות שקיבלתי בחיי, בזכותה רכשתי יריעה רחבה של כלים, ידע מקצועי מכוון ומכוייל היטב לצרכיי שפקח את עיניי, עזר ועדיין עוזר לי יום יום וללא ספק חיוני ביותר להצלחתי.פגשתי על ספסל הלימודים חבורת אנשים מדהימה ומגוונת בעלי כישרונות וכישורים במגוון רחב מאד של תחומי עיסוק מה שתרם לאווירה מפרה ומהנה. והכי חשוב, זכיתי ללמוד מהמורים הכי טובים בתעשייה!! מקצועיים ומלאי אינפורמציה, אכפתיים ותומכים, מתעניינים ומייעצים.אז אם לא היה ברור עד עכשיו, אחזור ואחדד. מ מ ל י ץ ב ח ו ם ! !"
תומר עמיאלה מרכז למקצועות האיקומרס והדיגיטל -Digital-IL
תומר עמיאל
מנהל פיתוח עסקי ושיווק יפן ואסיה
"הכל התחיל בכך שהיה לי חשק עז ללמוד ולהעשיר את ידיעותיי, ואז התחילו החיפושים על התחומים החמים של התקופה.אם לומר את האמת, העדיפות הייתה לקורס ב"בצפר" שם למדתי כבר בעבר, אך ככל שהתעמקתי גיליתי את רשימת המרצים המפוארת של DIGITAL-IL שמורכבת ממובילי התעשייה בישראל.כאחד שמאד חשובה לו הפרקטיקה, שמחתי לגלות שהקורס היה מרתק ביותר ושילב בצורה נפלאה בין התיאורטי לפרקטי עם דוגמאות אונליין של מרצי הקורס.בזכות הידע והסבלנות של הצוות בראשות שגיא ואלעד, חידדנו את היכולות בקורס מאתגר אך מהנה וחוויתי. למדנו איך להסתכל, על מה להסתכל, מתי להתערב וכיצד לעשות זאת.אין ספק שהתכנים שלמדנו ילוו אותי בהמשך דרכי המקצועית.חשוב לי לציין את המשך התמיכה והקשר עם בוגרי הקורס והסיוע במציאת עבודה בתחום, דבר שבכלל לא מובן מאליו.המון תודה!"
המרכז למקצועות האיקומרס והדיגיטל -Digital-IL
עדי לאופולד
עצמאי בתחום המסחר האלקטרוני
"אינטרנט, סחר, חנות מקוונת, לוגיסטיקה, סליקה. כל כך הרבה שאלות ותהיות היו לי בנוגע למקצוע הכי ״חם״ עכשיו. אז נרשמתי!להגיד שבשיעור הראשון, השני ואפילו השלישי הבנתי מה מדברים איתי? ממש לא! אבל אחרי זה, הכל התחיל להתבהר והפאזל התחיל להסתדר.במבט לאחור, בלי הקורס לא הייתי מעזה ומנסה. שהקורס אמנם הסתיים אבל התמיכה והאכפתיות ממשיכה.ממליצה להירשם כבר עכשיו, ללמוד ולהחכים, וגם למצוא אוזן קשבת והכוונה מקצועית.",
המרכז למקצועות האיקומרס והדיגיטל -Digital-IL
רותי שוסטר
מייסדת Myomy -בגדי יוגה
"הרצון להגיע לקורס נבע מתוך עניין להיחשף ולהעמיק בעולם האיקומרס, לרכוש ידע וכלים ואז לבחון מה אני עושה עם זה.מהר מאוד הבנתי שהגעתי למקום שהוא הרבה מעבר לזה.הלהט והידע, ובעיקר המוכנות של אלעד ושגיא וצוות המרצים המשובח שלהם להעשיר את הלומדים בידע הרב שלהם מתוך כנות והגינות מקצועית, היוו בשבילי מעבר לידע נרכש גם מקור להשראה, ובימים אלו אני שוקד על הקמת מיזם שלי.גם לאחר סיום הקורס אלעד ושגיא נענים לפניותי ועוזרים ומכוונים אותי בכול פניה.אני מודה להם וממליץ בחום להשתתף בחוויה המקצועית הזו למי ששואף להתמקצע בתחום."
המרכז למקצועות האיקומרס והדיגיטל -Digital-IL
יהודה בילר
Ceo בעלים של רודין שיווק ומסחר 2003 בע"מ
WhatsApp chat